Zavrieť Táto stránka používa súbory cookies, aby Vám ponúkla lepší zážitok z jej prezerania. Používaním tejto stránky, bez vypnutia cookies vo Vašich nastaveniach prehliadača, súhlasíte s ich používaním. (viac informácií)

Referencie

S pánom Hudákom sme realizovali predaj jednej našej nehnuteľnosti a kúpu inej. Bola to v poradí už naša siedma skúsenosť s realitným maklérom a musím otvorene povedať, že najlepšia. Kvitujeme jasne a presné informácie, dodržanie termínov, otvorené informovanie o možných problémoch a ich následné riešenie. Vykonzultovanie zmlúv vopred a následný bezproblémový podpis KZ. V každom momente sme vedeli čo sa deje a čo sa bude diať, čo potrebujeme zabezpečiť, prípadne na čo čakáme. Klobúk dole. Ďakujeme.

Rastom

Jednoznačne odporúčam realitnú kanceláriu pána Hudáka, s jeho službami sme boli nadmieru spokojní. Procesom ( našej prvej ) kúpy nehnuteľnosti, nás previedol profesionálne, s trpezlivosťou a ochotou. Ďakujeme.

Dávid

Boli sme nadmieru spokojní, pána Hudáka môžeme len odporúčať. Jeho služby a skúsenosti využijeme určite aj v budúcnosti. TOP!

Jana

Pan Hudak mi pomahal s prenajmom mojho bytu a mozem ho len odporucit. Profesionalne a rychle jednanie, stale dostupny, ked som mal nejake otazky, proste jednicka! Urcite ho budem kontaktovat v buducnosti a odporucim ho aj mojim znamym. 

Adrián

Vďaka pánovi Hudákovi a reality 321 máme momentálne krásny byt. Oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup. Sprevádzal nás celým procesom od ukážky bytov cez poradenstvo ohľadom financovania až po samotnú kúpu a odovzdanie bytu. Počúval naše požiadavky a reagoval promptne a bol stále presný. Ďakujeme

Štefan

pana Hudaka mozem len a len odporucit...spolahlivy, ludský, profesionalny, zodpovedny... som mu vdacny za jeho sluzby...

Imrich

Táto realitná kancelária veľmi rýchlo reagovala na naše požiadavky pri predaji nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame.

Lenka & Mirko

Pán Ing. Ján Hudák jedná profesionálne,ale pritom veľmi ľudsky. So službami som veľmi spokojná, oceňujem jeho dochviľnosť a pripravenosť.

Agnesa

So službami Ing. Jána Hudáka som veľmi spokojná. Má rozhľad a všetko je vždy vybavené a pripravené načas.

Katarina

Pána Hudáka som kontaktovala za účelom kúpy svojho úplne prvého bytu. Páčil sa mi jeho prístup, akoby rodinný. Nemala som z neho pocit že by bol nejaký realitný žralok :) ale na kvalite jeho služieb to vôbec neubralo, práve naopak, vďaka tomu na mňa pôsobil oveľa viac dôveryhodne.

Ak raz budem predávať tento byt, tak určite opäť rada využijem jeho služby.

Ivona

Máte otázku?

Ak máte akékoľvek otázky, záujem o naše služby, prípadne chcete poslať referenciu, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

*
*
*

* označené polia sú povinné

© Reality 321, vytvorilo WEBIO