Referencie

Vrelo doporučujem, profesionálny a zároveň priateľsky prístup . Spolupráca na vysokej odbornej úrovni . Boli sme viac ako spokojní do posledného detailu.

Erika

Profesionalny a ludsky pristup, vyborna komunikacia. Odporucam kazdemu.

Michal

Bola som maximálne spokojná profesionálny a odborný prístup na vysokej úrovni
Ich služby plne doporučujeme ♡♡❤️❤️

Iveta

Realitná kancelária „Reality 321“ a predovšetkým pán Ing. Ján Hudák zaujal pri našej nie štandardnej požiadavke ohľadom predaja nehnuteľnosti profesionálny prístup, reálny pohľad na situáciu na trhu s nehnuteľnosťami.
Preukázal odborné vedomosti, špičkovú koordináciu postupu medzi zúčastnenými stranami a nadštandardnú starostlivosť.
Pán Ing. Hudák nás previedol predajom a následne kúpou nehnuteľnosti s ľudským prístupom, precízne a spoľahlivo.
Ďakujeme veľmi pekne a vrelo odporúčame jeho kvalitné služby.
Peter a Eva

Peter a Eva

So službami pána Hudáka sme boli nadmieru spokojný. Profesionálny rozhľad, korektný, ľudský a pružný prístup. Musíme len vrelo odporúčať a ďakujeme.

Marcel

Ďakujeme pánovi Ing.Hudakovi za neskutočne profesionálny a empaticky prístup pri predaji a kúpe nehnuteľnosti, za láskavý prístup a bezproblémový priebeh. Určite vrelo odporúčam služby tejto realitnej kancelárie. Maximálna spokojnosť.

Lenka J.

Pri predaji bytu som využila služby pána Hudáka, s ktorými som nadmieru spokojná. Aj keď sa byt predával dlhšiu dobu, vždy pôsobil kľudne a profesionálne. Poskytol veľa užitočných rád.
Ďakujem Gabriela H

Gabika H

Služby 321 reality sme využili pri predaji a kúpe bytu. Predaj bol rýchly vďaka perfektnej organizácii a cenným radám pána Hudáka. Oceňujem vysokú odbornosť makléra a otvorenú komunikáciu, z ktorej vyplývala naša informovanosť. Vždy sme vedeli, v akom štádiu sa predaj nehnuteľnosti nachádza.
Rovnakú skúsenosť máme aj z opačnej strany - pri kúpe nášho vysneného bytu. Vždy korektné informácie, ľudský prístup, v ponukách reflektoval naše požiadavky.
Služby pána Hudáka budeme s radosťou odporúčať. Ďakujeme

Tomáš a Zuzana

Prístup p. Hudáka a p. Zselenáka na profesionálnej úrovni. Prostredníctvom 321reality sme riešili predaj a kúpu nehnuteľnosti a sme s partnerkou veľmi spokojní s prístupom a ochotou p. Hudáka pomôcť v každej jednej situácii. Klobúk dole, lebo dnes sa človek málokedy stretne s tak ochotnými ľuďmi. Pre nás určite super.

Dušan

Pána Hudáka a reality 321 môžem len každému kto predáva, alebo kupuje nehnuteľnosť odporučiť. Veľmi dobrá, milá a príjemná skúsenosť. Pán Hudák je veľmi profesionálny, dochvílny, stále dostupný, rýchle jednanie, ústretový a hlavne ľudský. Boli sme s mužom veľmi spokojní a vrelo odporúčam ich služby, pretože lepšieho makléra určite nenájdete. Sme mu vďační za predaj aj kúpu. TOP.

Eva W.

S pánom Hudákom sme realizovali predaj jednej našej nehnuteľnosti a kúpu inej. Bola to v poradí už naša siedma skúsenosť s realitným maklérom a musím otvorene povedať, že najlepšia. Kvitujeme jasne a presné informácie, dodržanie termínov, otvorené informovanie o možných problémoch a ich následné riešenie. Vykonzultovanie zmlúv vopred a následný bezproblémový podpis KZ. V každom momente sme vedeli čo sa deje a čo sa bude diať, čo potrebujeme zabezpečiť, prípadne na čo čakáme. Klobúk dole. Ďakujeme.

Rastom

Jednoznačne odporúčam realitnú kanceláriu pána Hudáka, s jeho službami sme boli nadmieru spokojní. Procesom ( našej prvej ) kúpy nehnuteľnosti, nás previedol profesionálne, s trpezlivosťou a ochotou. Ďakujeme.

Dávid

Boli sme nadmieru spokojní, pána Hudáka môžeme len odporúčať. Jeho služby a skúsenosti využijeme určite aj v budúcnosti. TOP!

Jana

Pan Hudak mi pomahal s prenajmom mojho bytu a mozem ho len odporucit. Profesionalne a rychle jednanie, stale dostupny, ked som mal nejake otazky, proste jednicka! Urcite ho budem kontaktovat v buducnosti a odporucim ho aj mojim znamym. 

Adrián

Vďaka pánovi Hudákovi a reality 321 máme momentálne krásny byt. Oceňujeme jeho profesionálny a zároveň ľudský prístup. Sprevádzal nás celým procesom od ukážky bytov cez poradenstvo ohľadom financovania až po samotnú kúpu a odovzdanie bytu. Počúval naše požiadavky a reagoval promptne a bol stále presný. Ďakujeme

Štefan

pana Hudaka mozem len a len odporucit...spolahlivy, ludský, profesionalny, zodpovedny... som mu vdacny za jeho sluzby...

Imrich

Táto realitná kancelária veľmi rýchlo reagovala na naše požiadavky pri predaji nehnuteľnosti. Vrelo odporúčame.

Lenka & Mirko

Pán Ing. Ján Hudák jedná profesionálne,ale pritom veľmi ľudsky. So službami som veľmi spokojná, oceňujem jeho dochviľnosť a pripravenosť.

Agnesa

So službami Ing. Jána Hudáka som veľmi spokojná. Má rozhľad a všetko je vždy vybavené a pripravené načas.

Katarina

Pána Hudáka som kontaktovala za účelom kúpy svojho úplne prvého bytu. Páčil sa mi jeho prístup, akoby rodinný. Nemala som z neho pocit že by bol nejaký realitný žralok :) ale na kvalite jeho služieb to vôbec neubralo, práve naopak, vďaka tomu na mňa pôsobil oveľa viac dôveryhodne.

Ak raz budem predávať tento byt, tak určite opäť rada využijem jeho služby.

Ivona

Máte otázku?

Ak máte akékoľvek otázky, záujem o naše služby, prípadne chcete poslať referenciu, prosím kontaktujte nás a radi sa Vám budeme venovať.

*
*
*

* označené polia sú povinné

© Reality 321, vytvorilo WEBIO on WS