O spoločnosti

Sme Realitná kancelária licencovaná Národnou asociáciou realitných kancelárií Slovenska / NARKS /

Mnohé iné kancelárie o sebe tvrdia, že sú najlepší, najväčší a ponúkajú rôzne špecifiká. Realita je však taká, že väčšina serióznych realitných kancelárií pracuje na identickom princípe a v rovnakom prostredí / príprava nehnuteľnosti, fotograf, inzercia, inzertné portály a sociálne siete, autorizovaný advokát, kataster, odovzdanie nehnuteľnosti a prepisy u dodávateľov energií a služieb /. Najdôležitejší relevantný rozdiel je v samotnej osobe realitného makléra a jeho prístupe k popísaným krokom v procese predaja a kúpy nehnuteľnosti. Naším prvoradým cieľom nie je rýchlo uzavrieť exkluzívnu zmluvu so sankciami pre klienta, ale normálne ľudsky vysvetliť celý potrebný postup predaja, otvorene poukázať na plusy, ale aj mínusy nehnuteľnosti. Odpúčame klientom, aby si tieto informácie v pokoji prekonzultovali s najbližšími, a  až následne začíname spoluprácu.

Spokojnosť našich klientov je pre nás dôležitá, preto nás tešia všetky referencie od spokojných klientov, zobrazené aj na našej stránke. Ide o reálnych klientov, ktorým sme sprostredkovali predaj alebo kúpu nehnuteľnosti.

Naše viac ako desaťročné skúsenosti v oblasti nehnuteľností sme pripravení ponúknuť našim klientom. Snažíme sa o komplexné poradenstvo. Veľmi dôležitá je samotná príprava nehnuteľnosti pred predajom, ako aj zabezpečenie potrebných dokumentov a podkladov. Výsledkom kvalitnej prípravy je rýchly predaj, spokojní predávajúci, ale samozrejme aj kupujúci, ktorí sa tešia z novej nadobudnutej nehnuteľnosti.

Výnimočnosť nášho poradenstva spočíva aj v tom, že sa nesnažíme o kvantitu ale kvalitu. Predaj je efektívnejší, ak sa sústredíme len na menšie množstvo nehnuteľností.   V danom čase vieme o predávanej nehnuteľnosti všetko potrebné a venujeme sa tomu naplno.

Veríme, že tento spôsob prinesie klientom potrebnú istotu a dôveru. Tešíme sa spoluprácu !

© Reality 321, vytvorilo WEBIO on WS